Nové webové stránky

Vážení rodiče,

je nám potěšením oznámit, že naše mateřská škola Neděliště spustila nový web!

Naším cílem bylo vytvořit prostor, který by sloužil jako most mezi školkou a rodiči, a současně by poskytoval důležité informace pro budoucí rodiny, které by mohly mít zájem o připojení k naší komunitě. Na našem novém webu najdete vše, co potřebujete vědět o našem programu, vzdělávacích cílech a filozofii, kterou se řídíme.

Stránky jsou plné užitečných informací a zdrojů. Najdete zde aktuální kalendář událostí, fotogalerii, která vás provede naším zařízením a ukáže náš den v praxi, a také podrobnosti o našem týmu a jak se k nám připojit.

Nový web je navržen tak, aby byl přátelský a snadno použitelný. Je plně responzivní, takže jej můžete snadno prohlížet na jakémkoli zařízení.

Jsme nadšeni, že vám můžeme ukázat naši práci a sdílet s vámi naše vize a cíle.

Připojte se k nám na této cestě objevování, učení a růstu. Děkujeme, že jste součástí naší školní rodiny!